Cur-Seachad Agus Naidheachdan

Leanabh air ais! Na 43 putanan ainmeil as fheàrr air Instagram

cnapan ainmeil,

Gu math cinnteach gu bheil a bhith a ’curaigeadh na cnapan ainmeil as fheàrr air Instagram na sònrachadh bruadar - agus gu dearbh chan eil sinn a’ gearan - ach is e an rud a tha ga dhèanamh duilich am fìor-ghlan meud de càileachd celeb belfies (AKA butt selfies) gus criathradh troimhe a ’lorg a’ phrìomh 50. Tha uimhir de bhoireannaich ainmeil (agus beagan fhireannach) a ’cur am putan as fheàrr air adhart latha às deidh latha ann an oidhirp ionmholta gus iad fhèin agus a h-uile duine eile a chuir às. Tha sinnurram a thoirt don dealas aca don cheàird.

Dh ’fheuch sinn ri cruinneachadh cruinn den dyn riaghlaidh a thoirt a-steach asal ty (dh'fheumadh) agus na New Booties Ms. Gu dearbh, tha an siostam rangachaidh seo de dhaoine ainmeil le cnapan mòra umhail, ach tha sinn airson gum bi fios agad gun do ghabh sinn e gu math cudromach. Chan fheumar a ràdh, rinn grunn KarJenners an liosta bhon a chruthaich iad an cruth ealain gu bunaiteach - a bharrachd air cuid de chùl-taic a dh ’fhaodadh tu a bhith a’ coinneachadh airson a ’chiad uair.



43. Alexis Ren

Post air a roinn le Alexis Ren (@alexisren) air Oct 14, 2017 aig 11: 10m PDT



Instagram @alexisren

Corvette beag dearg.




GAOLAIL: Tha boireannaich le cnapan nas motha nas sgiobalta agus nas fhallaine, ag ràdh


42. Gisele

Post air a roinn le Gisele Bündchen (@gisele) air 1 Cèitean 2017 aig 3: 06f PDT

Instagram @gisele



Mar a gheibh thu sgòr de chuairt-shlighe, chan eil feum air craiceann muice.

41. Cearcaill Samantha

Post air a roinn le Samantha Hoopes (@samanthahoopes) air 16 Gearran, 2018 aig 8: 29m PST

Instagram @samanthahoopes



An rump juicy a reic riut an Carl's Jr. Thickburger.

40. Seònaid Mock

Post air a roinn le Janet Mock (@janetmock) air Sep 10, 2017 aig 8: 48f PDT



Instagram @janetmock

Is e aon de na h-adhbharan a tha i ìomhaigh.

39. Shay Mitchell

Post air a roinn le Shay Mitchell (@shaymitchell) air Oct 26, 2017 aig 7:43 am PDT

Instagram @shaymitchell

Trioblaid dùbailte.

38. Coco

Post air a roinn le Coco (@coco) air Gearran 9, 2018 aig 8: 14m PST

Instagram @coco

Am boireannach a bha a ’spìonadh Ice-T.

37. Jessica Strother

Post air a roinn le Jessica Strother (@jessicaannstrother) air Apr 8, 2018 aig 4: 44f PDT

Instagram @jessicaannstrother

Bottom suas!

36. Justin Bieber

Post air a roinn le Justin Bieber (@justinbieber) air Jul 23, 2017 aig 5: 51f PDT

Instagram @justinbieber

Eu-coltach ris a ’mhòr-chuid de ghillean air Insta, tha an Chan eil eagal air Biebs beagan craiceann a shealltainn .

35. Olivia Culpo

Post air a roinn le Olivia Culpo (@oliviaculpo) air 18 Faoilleach, 2018 aig 7: 47f PST

Instagram @oliviaculpo

Tha i tarraingeach.

34. Kendall Jenner

Post air a roinn le Kendall (@kendalljenner) air 18 Dàmhair, 2017 aig 2: 50f PDT

Instagram @kendalljenner

A ’chiad KarJenner air an liosta a’ tighinn a-steach teth!

33. Ceit Hudson

Post air a roinn le Kate Hudson (@katehudson) air 26 Cèitean 2017 aig 7: 58f PDT

Instagram @katehudson

A ’dèanamh lùth-chleasachd moiteil.

32. Jasmyn Wilkins

Post air a roinn le JASMYN WILKINS (@jasmynwilkins) air 7 Faoilleach 2017 aig 3: 30f PST

Instagram @jasmynwilkins

A ’frithealadh gu fiadhaich.

31. Lady Gaga

Post air a roinn le Lady Gaga (@ladygaga) air 5 Faoilleach, 2018 aig 3: 24f PST

Instagram @ladygaga

Rugadh i san dòigh seo.

30. Adriana Lima

Post air a roinn le Adriana Lima (@adrianalima) air 5 Samhain, 2017 aig 7:56 am PST

Instagram @adrianalima

A ’toirt an dràma.


GAOLAIL: Faigh a-mach dè a tha cumadh do BUTT ag ràdh mu cho fallain sa tha thu


29. Becky G.

Post air a roinn le Becky G (@iambeckyg) air 21 Faoilleach, 2018 aig 12: 14m PST

Instagram @iambeckyg

Ge bith dè an cànan anns a bheil i a ’seinn, tha a h-uile duine fileanta ann am booty.

28. Seonag Smalls

Post air a roinn le Joan Smalls (@joansmalls) air Gearran 18, 2018 aig 3: 04f PST

Instagram @joansmalls

Posta an Aingeal.

27. Khloé Kardashian

Post air a roinn le Khloé (khloekardashian) air 12 Màrt, 2018 aig 4: 39f PDT

Instagram @khloekardashian

Cnap dùbailte drùidhteach.

26. Melissa Molinaro

Post air a roinn le M E L I S S A M O L I N A R O (@melissamolinaro) air Apr 10, 2018 aig 5: 44f PDT

Instagram @melissamolinaro

Bidh a ’bhana-chleasaiche, seinneadair, agus neach-cruthachaidh na h-obrach Power Booty a’ tionndadh ann an taisbeanadh A + air a ’ghram.

25. Gigi Hadid

Post air a roinn le Gigi Hadid (@gigihadid) air Apr 18, 2018 aig 7: 55f PDT

Instagram @gigihadid

Is i am prìomh dhruma airson a ’chaismeachd seo.

24. Olivia Munn

Post air a roinn le Olivia Munn (@oliviamunn) air 5 Faoilleach, 2018 aig 8: 41f PST

Instagram @oliviamunn

Bidh i a ’cur a’ cherry air a muin agus bun.

23. Adhamh Rippon

Post air a roinn le Adam Rippon (@adaripp) air Apr 10, 2018 aig 8:14 am PDT

Instagram @adaripp

He is dòcha gun tug e umha dhachaigh ann an spèileadh figear , ach tha gluteus maximus meatailt òir aige fhathast.

22. Rita Ora

Post air a roinn le RITA ORA (@ritaora) air Apr 13, 2018 aig 7: 52f PDT

v latha meme

Instagram @ritaora

Aon fhacal: caibideil.

21. Elle Nic a ’Phearsain

Post air a roinn le Elle Nic a ’Phearsain (@ellemacphersonofficial) air Jan 11, 2018 aig 5:51 am PST

Instagram @ellemacphersonofficial

Tha i 54!

20. Alessandra Ambrosio

Post air a roinn le Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) air Apr 13, 2018 aig 5: 12f PDT

Instagram @alessandraambrosio

Tha e oifigeil: tha bunan a-muigh airson an t-samhraidh.

19. Jasmine Tookes

Post air a roinn le Jasmine Tookes (@jastookes) air 20 Faoilleach, 2018 aig 6: 55f PST

Instagram @iastookes

#viewz

18. Kylie Jenner

Post air a roinn le Kylie (@kyliejenner) air Apr 12, 2018 aig 5: 22f PDT

Instagram @kyliejenner

Chan e mama cunbhalach a th ’innte, tha i na màthair fionnar.

17. Criosaidh Teigen

Post air a roinn le chrissy teigen (@chrissyteigen) air 19 Dàmhair 2017 aig 1: 57f PDT

Instagram @chrissyteigan

An fhìor uirsgeul san teaghlach.

16. Ceit Upton

Post air a roinn le Kate Upton (@kateupton) air Gearran 14, 2018 aig 1: 05f PST

Instagram @kateupton

Dìreach iongantach.